LeAnn On Her UK Tour

16. září 2013 v 22:13 |  2013 Events
LeAnn is currently on her UK tour to promote her new album Spitfire! She has had concerts in Belfast on Sept 10, in Birmingham on Sept 14 and in Glasgow on Sept 15 so far. She was also scheduled to perform in Dublin (Ireland) on Sept 12, but she was forced to cancel her concert due to her illness, she also had to visit ER, because of huge coughing! BTW, she has been battling with the illness for a few weeks now, so she's been performing with voice and throat issues! Brave girl! ... She's also performing in Manchester tonight and London in Wednesday! I'll try to post pics too! :)
________________________________________________________________________________________________________________
LeAnn je momentálně na jejím turné po Velké Británii, aby tam propadovala své nové album Spitfire! Doposud měla koncerty v Belfastu 10. září, v Birminghamu 14. září a v Glasgow 15. září. Také měla 12. září vystoupit v Dublinu (Irsko), ale byla nucena tento koncert zrušit kvůli nemoci, také musela navštívit pohotovost, kvůli velkému kašli! Jentak mimochodem, LeAnn zápasí s nemocí už několik týdnů, takže zpívala s hlasovými a krčními potížemi! Statečná holka! ... Také dnes večer vystoupí v Manchesteru a ve středu v Londýně! Pokusím se také poslat nějaké obrázky! :)

Belfast - Waterfront Hall Auditorium - September 10

Birmingham - Symphony Hall - September 14

Royal Concert Hall - Glasgow - September 15
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Britnuska Britnuska | Web | 17. září 2013 v 15:20 | Reagovat

Propagace je určitě velmi důležitá a Lean to ví. Myslí na svoje fanoušky a to se mi líbí. Mrzí mě, že se musela potýkat se zdravotními potížemi. Obdivuji ji, že dokázala vystoupit i když je nachlazená. snad se brzo dá dohromady

2 Lussi Lussi | E-mail | Web | 17. září 2013 v 21:28 | Reagovat

Tak podle mě to přehání, měla by se pořádně vyléčit, koncerty a propagace počkají -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama